czwartek, 21 maja 2009

Całka z Twojego Mózgu


Łohoho! Już jest! Nowy album Erredupizera - "Całka z Twojego Mózgu"! Tym razem poszliśmy jeszcze dalej w klimaty progresywno-techniczne,
ale nie martwcie się - nie zapomnieliśmy o absurdalowych korzeniach. Skopiowaliśmy nieco pomysł z "Ride the S.L.U.T." - środek płyty wypchany
jest grindem, a początek i koniec - długimi arcydziełami. Do tego dwa od dawna planowane covery. Całość tworzy najbardziej matematyczno-fizyczną płytę w naszym dorobku. Pozdrawiamy Babiana i Donkeja z okładki.

Tracklista:

1. Każdy Szczęściu Dopomoże (8:30) - idealny początek dla naszej płyty. Progresywny, powolny utwór o cierpieniach czekających na nieprzygotowanych uczniów Mat-Fizu podczas odpytywania z fizyki. W roli głównej p. Ludwikowski jako Zły Brodacz.
2. Potop (7:45) - nie szwedzki ani biblijny. Po prostu psychodeliczny kawałek o szkolnej toalecie, która wylewa, topiąc wszystkich w budynku.
3. Quest w Poszukiwaniu Chipsów (5:46) - bardzo życiowy kawałek. Czego nie zrobiłbyś, aby zdobyć paczkę chipsów, gdy zaraz zaczyna się mecz? Do tego ostre punkowe riffy.
4. Orthodox (3:35) - cover Spaczymiotów Chaosu. Rzecz o szerzącej się pladze Indie zwanej.
5. Kartkówka u Babiana (1:16) - początek naszej Grind Zone. Krótka opowieść o bardzo prostej kartkówce z matematyki.
6. Przemyślenia Młodego Skina (0:42) - czego słucha, i o czym myśli młody skinhead? Teraz już wiemy.
7. Pali Się Kościół (1:29) - sześć sześć sześć. Szatana u Erredupizera nigdy za dużo.
8. Koszmar w Szkolnym Sklepiku (1:39) - zakończenie Grind Zone. Straszna opowieść o uczniu, którego nie stać na żarcie w szkolnym bufecie.
9. Anal Satan (1:34) - cover Melvins. Co tu dużo opowiadać - spaczony jak trzeba.
10. Nerd II (8:28) - tutaj dopiero album zaczyna się na dobre. Kontynuacja hitu o Nerdzie, a także pierwsza część tetralogii o Nieśmiertelnym Szatańskim Nołlajfie kończącej nasz album. Nerd zyskuje tu władzę i pieniądze. Plus poteżne napierdzielanie.
11. Całka z Twojego Mózgu (7:07) - tytułowy kawałek. Tym razem Nołlajf przystępuje do brutalnego zarzynania swych wrogów - z pomocą całki. Jeden z najbrutalniejszych utworów w historii muzyki.
12. Ille Iterum Veniet (3:40) - pomost między tytułowym a ostatnim kawałkiem. Nerd, niczym Sephiroth, powróci, by zniszczyć swych wrogów.
13. Klątwa Grobowca Erredupizera (12:16) - to jest to, na co wszyscy czekali! Progresywna, epicka opowieść o zmartwychstaniu legendarnego władcy Asyrii - Erredupizera, najbliższego sojusznika Szatana i władcy wszystkich nołlajfów. Nic go nie powstrzyma!

Brak komentarzy: