czwartek, 23 lipca 2009

The Penis is Evil
Woohoo! Wasz ulubiony zespół nawet w wakacje nie traci czasu! Przyszła pora na nową porcję spaczenia. Znajdziecie ją na naszym nowym albumie - The Penis is Evil. Tytuł i okładka inspirowane najgorszym filmem w karierze Seana Connery'ego - "Zardoz". Motywem przewodnim płyty są "Zapomnieni Bohaterowie Wszechświatu". Oddajemy też cześć największemu bohaterowi wszech czasów - Kapitanowi Bombie.

Tracklista:

1. Z Przyczajki (0:44) - cover Nunczaków Orientu i idealne rozpoczęcie płyty. To jeden z najlepszych instrumentali z OSTa do Kapitana Bomby.
2. Super Chuj Kurwa Hit #1 (3:07) - sprzedaliśmy się po raz kolejny. Ten kawałek to idealny materiał na radiowy przebój. Krótki, z chwytliwą melodią i wesołym tekstem. Troszkę inspirowany twórczością Patologii Obliczy.
3. Sebastian Wątroba (5:09) - metalowy utwór poświęcony największej gwieździe polskiej policji - Sebastianowi Wątrobie z W11, postrachowi dresiarzy i bandytów. To dzięki niemy przestępczość spada.
4. SchizoFonia (5:11) - kawałek poświęcony wszystim psychologom. Opowiada o jednym z tych nieszczęśników, walczącym o zachowanie resztek umysłu pośród tłumu psychopatów i samobójców. Trzeba było iść na polibudę. Buahaha.
5. Pani Sabina (2:10) - punkowy numer opowiadający o jednej z dwóch wspaniałych woźnych w GLA. Już ona ci nakopie.
6. Pani Cecylia (0:36) - pani Cecylii też chcieliśmy poświęcić piosenkę, ale nie pozwoliła nam jej nagrać. Szkoda.
7. Śmieciarz Zła (6:05) - thrash metal w najczystszej formie. Brutalny kawałek o śmieciarzu-zabójcy. Brzmi prawie jak Master of Puppets. Ad nawet udziela się wokalnie, szkoda tylko że go nie słychać.
8. O Ochroniarzach z Supermarketu Słów Kilka (9:24) - kawałek na zamówienie. Epic Doom, wedle życzenia. Chciałeś kiedyś dorabiać jako ochroniarz w sklepie, bo to łatwa i przyjemna robota? Po tym kawałku zmienisz zdanie. No, chyba że dla kasjerek.
9. Ballada o Smutnym Żywocie Admina (4:49) - wszyscy ich nienawidzimy, wszyscy im zazdrościmy. Ale życie admina nie jest łatwe. Co dzień zmagać się muszą z trollami, spamerami, a przede wszystkim z niewdzięcznością. Chlip. To dla nich ta smutna ballada.
10. W Tajnej Służbie Gwiezdnej Floty (10:19) - tak jak obiecywaliśmy. Długi, progresywny utwór poświęcony Kapitanowi Bombie, ale również wszystkim innym walczącym za naszą wolność: Chorążemu Torpedzie, Admirałowi Gwiezdnej Floty i innym. Napierdalać!
11. The Penis Is Evil (5:34) - tytułowy instrumental. Zardoz przekazuje wam tu swoje mądrości życiowe. Do tego kompletna improwizacja w starym erredupizerowym stylu.

1 komentarz:

Doda pisze...

Greetings from Poland