niedziela, 31 stycznia 2010

Wielka Księga SpaczeniaHa ha ha! Po dłuższym od przeciętnego czasie oczekiwania prezentujemy nasz nowy album - Wielka Księga Spaczenia ! Tytuł ten idealnie oddaje zawartość płyty - to ponad 75 minut całkowitej patologii muzyczno-poetyckiej. Liczymy, że fanom się spodoba.

Tracklista:

1. Palinodia Erredupizera (4:52) - dość nietypowy początek płyty. Dograna w ostatniej chwili jedyna piosenka napisana przez Adama. Zupełnie nie w jego stylu. Płody NIE są uszkodzone, ludzie NIE umierają, nikt NIE zarzyna dzieci, a wyrazy się NIE rymują na siłę.
2. UPR 2 3 4 (5:35) - utwór inspirowany Links 2 3 4 Rammsteina. Może nie wymiata aż tak, ale trudno. Piosenka opowiada o tym, co by się stało gdyby nasza niezupełnie ulubiona partia doszła do władzy.
3. Obama Przyjdzie po Ciebie (5:34) - utwór dedykowany wszystkim wyznawcom teorii spiskowych. Barack Obama to naprawdę szef ogólnoświatowgo spisku dążącego do przejęcia całkowitej władzy nad światem i dopadnie każdego, kto go zbluzga na Facebooku. A Bush to raptor.
4. Der Metzgermeister (7:46) - zarzynanie! W najlepszym Erredupizerowym wydaniu. Rzecz o pewnym niepozornym Niemcu, który zaprosił faceta na kolację aby go zjeść. Plus brótal absurdal metal. Smacznego!
5. Wakacje w Egipcie (8:16) - jezuuuu! Nie jedźcie do Egiptu! Ta piosenka wyjaśnia w skrócie czemu. Złodzieje i syf wszędzie. Muzycznie mamy tu połączenie heavy metalu z kompletną psychodelą.
6. Krzywik (3:33) - punkowy opis naszych zajęć na politechnice. W końcu dowiedzieliśmy się, czym jest tajemniczy krzywik, ale piosenki nagrać nie zaszkodzi.
7. Ultra Mega Orzeł (0:48) - taki mały cover piosenki z Generała Italii...
8. Bućko i Przyjaciele (2:36) - tak, znowu Bućko! Tym razem napisaliśmy o nim brutalnego grinda nie zwalniającego nawet na moment. Nie zadzierajcie z Bućkiem!
9. W Samochodzie u Patryka (7:47) - najbardziej wyczekiwany przez fanki kawałek na płycie. Opowiada historię straszliwej jazdy Rydwanem Zagłady prowadzonym przez najstraszliwszego kierowcę na świecie. Fuel może się schować.
10. Mad Masturbation (wariacja na temat covera) (2:21) - wariacja, i to bardzo. Kolegę Klocka bardzo przepraszamy za tę dewastację. Chaos.
11. Najstraszniejszy Odcinek W11 (6:39) - rzecz gorsza niż gwałt, morderstwo i kradzież sklepowa... Straszliwa historia opowiedziana w formie mrocznej ballady. Aż sam Sebastian Wątroba by się przeraził. Niech ten kawałek będzie przestrogą dla słuchaczy...
12. Wielka Księga Spaczenia (1:48) - tytułowy instrumental. W sumie nic tu nie ma, służy bardziej za wprowadzenie do następnego kawałka.
13. Minus Pierwiastek z Życia (17:46) - to jest TOOOO! Uber epicki i progresywny kawałek o osobie, która nie tylko nie ma życia... ma ujemne życie! Jest to też druga część Trylogii O Życiu (po Dziewczynie z Jotpega). Znajdziecie tu wszystko - części szybsze, wolniejsze, spokojniejsze, mocniejsze... Wszystko na koszt firmy.
14. Micheal White's Hidden Track (1:37) - no comment...

Brak komentarzy: